Zamknij

Kolejne 26 przypadków koronawirusa, łącznie 927. Bilans ofiar wzrósł do 12

09:29, 25.03.2020
Skomentuj

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę rano o kolejnych 26 przypadkach zakażenia koronawirusem. Łącznie badania dały dotąd pozytywny wynik u 927 osób.

?php>

Resort przekazał też, że zmarły kolejne dwie osoby: mężczyźni w wieku 41 i 71 lat.
?php>

Nowe przypadki, jak podało MZ, dotyczą dziewięciu osób z woj. śląskiego, czterech z woj. wielkopolskiego, czterech z woj. lubelskiego, trzech z woj. zachodniopomorskiego, trzech z woj. warmińsko-mazurskiego, a także dwóch osób z woj. podkarpackiego i jednej z woj. małopolskiego.
?php>

Ministerstwo podało, że w szpitalu we Wrocławiu zmarły dwie osoby: 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. Ilość zgonów wzrosła tym samym do 12.
?php>

Katarzyna Lechowicz-Dyl

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%