Narkotyki i dziecko pod kocem

W niedzielne południe (12 kwietnia 2020 r.), policjanci patrolujący drogę krajową K79 w miejscowości Tarłów, zauważyli osobową mazdę, którą podróżowała czwórka dorosłych.

-Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że 41-letni kierujący nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów ?mówi podkomisarz Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie. W samochodzie na tylnej kanapie pomiędzy dorosłymi podróżowała też 5-latka i to bez fotelika ochronnego, natomiast jej dwuletni brat znajdował się na podłodze przykryty kocem. Z kolei u 28-letniego pasażera w paczce po papierosach policjanci znaleźli szklaną lufkę zawierającą susz roślinny oraz zawiniątko z podobną zwartością. Natomiast w schowku auta przy kierowcy były dwie torebki z białym proszkiem, który po wstępnych badaniach okazał się amfetaminą oraz zawiniątko z ziela marihuany.

Kierowca odpowie przed sądem nie tylko za posiadanie narkotyków, ale również za popełnione wykroczenia. Aby ustalić, czy nie kierował w stanie pod wpływem narkotyków, została mu pobrana krew do badań.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *