Zatrzymano pięć poszukiwanych osób

W dniu 27 kwietnia 2020 r., przed godz. 7, policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali na terenie gminy Kunów 49-latka.

Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim do obycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności za niepłacenie alimentów.

-W tym samym dniu zatrzymaliśmy jeszcze kolejne trzy osoby ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Niespełna trzy godziny później na tym samym terenie stróże prawa zatrzymali 40-latka, mającego do odsiadki pół roku pozbawienia wolności również za uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów. Po godz. 14 dzielnicowi z ostrowieckiej komendy ustalili, gdzie przebywa 46-latek, poszukiwany przez ostrowiecką prokuraturę. Po wykonaniu z jego udziałem czynności procesowych ostrowczanin został zwolniony. Z kolei tuż przed godz. 16 przez funkcjonariuszy komisariatu Policji w Kunowie  została zatrzymana 34-letnia mieszkanka gminy Kunów. Ma ona do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za dokonany rozboju.

Przed godz. 20, w centrum Ostrowca Świętokrzyskiego, dzielnicowi ujawnili 21-latka. To piąta osoba, zatrzymana tego samego dnia. Na podstawie listu gończego wydanego Prokuraturę Rejonową w Nowym Sączu mężczyzna ten został tymczasowy aresztowany.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *