Piłkarze trenują, a klub myśli już o nowym sezonie. KSZO zainteresowany pozyskaniem dwóch zawodników

Piłkarze KP KSZO 1929 w minionym tygodniu powrócili do treningów. Ich prowadzenie w szerszym zakresie umożliwia teraz obowiązujący III etap odmrażania sportu.
Po sobotniej decyzji Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w naszym klubie chcieliby teraz znać odpowiedzi na pytania: kiedy rozpocznie rozgrywki III liga w nowym sezonie, czy kontynuowane będą rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej?
Dziś, w poniedziałek, ma się zebrać zarząd klubu, który wypracuje formułę działań na najbliższy okres.
Tymczasem, jak się dowiadujemy, KSZO zainteresowany jest pozyskaniem dwóch, nowych piłkarzy.
Pierwszym z nich jest 25-letni Białorusin Maksim Kwiencer. To mierzący 188 cm wzrostu obrońca, wychowanek Niemenu Grodno, który przez trzy ostatnie sezony występował w trzecioligowej Broni Radom.
Drugim z nich jest 20-letni napastnik Bartosz Szydłowski ? wychowanek Juventy Starachowice, występujący obecnie w Starze Starachowice, który w lutym był już testowany przez ekstraklasową Jagiellonię Białystok.
Mówi się jednak, że skoro trzecioligowy sezon nie zostanie dograny, to warto kontynuować rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Czy tak się stanie? Przypomnijmy tylko, że w ćwierćfinale tych rozgrywek piłkarze KSZO mieli się spotkać z Granatem Skarżysko, a mecz był zaplanowany na 15 kwietnia. Rodzi się jednak kolejne pytanie, bo jeśli rozgrywki pucharowe nie zostaną dokończone, to czy w ich przyszłej edycji piłkarze KSZO, jako ostatni triumfatorzy Okręgowego Pucharu Polski, będą znów występowali w rundach eliminacyjnych szczebla centralnego?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *