Zbigniew Boniek zdecydował: Motor Lublin i Hutnik Kraków w II lidze!

Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej, na wniosek Prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka postanowiła, że zarówno Motor Lublin, jak i Hutnik Kraków będą w sezonie 2020/2021 uczestniczyć w rozgrywkach II ligi.


? Myślę, że dzięki tej decyzji zwyciężył przede wszystkim sport i zdrowy rozsądek. Absolutnie nie chcę włączać się w dyskusję i interpretację przepisów Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, który autonomicznie prowadził rozgrywki w grupie IV, III ligi piłkarskiej. Mam nadzieję, że przyjęte rozwiązanie zadowoli wszystkich zainteresowanych, a Motor Lublin i Hutnik Kraków pomyślnie przejdą proces licencyjny i swą obecnością oraz klasą sportową wzmocnią drugoligowe zmagania ? tak skomentował decyzję Komisji ds. Nagłych Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Zbigniew Boniek zdecydował: Motor Lublin i Hutnik Kraków w II lidze!

 • 21/05/2020 at 12:40
  Permalink

  Bóg polskiej pilki noznej-Boniek. Sam decyduje . Ja myslalem ze o awansach spadkach decyduje wynik na boisku wynik na korcie parkiecie a nie w rękawie prezesów. To za komuny byly stworzone takie reguły, przepisy wg których jednoznacznie było wiadomo kto idzie dalej kto spada itp.
  Widocznie w tej dobie nie mozna stworzyć jednoznacznych reguł. Czy ludzie sa głupsi , czy zwykłe niechciejstwo. Niech żyje idea de Coubertina
  Jesli już trzeba cos zdecydować i nie mozna rozstrzygnąć tego wszystkiego na murawie nikt nie powinien awansować i nikt spadać z lig czy z klas w ktorych nie dokończono rozgrywek a nie awansowac z rekawa.
  Boniek najwczesniej wstał i zarzadził. Tak jest wszedzie w całym kraju.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *