Przetarg na ZDK do powtórki?

Wszystko wskazuje na to, że przetarg na ?Rozbudowę i przebudowę z termomodernizacją istniejącego obiektu budowlanego Kina Etiuda z dostawą i montażem wyposażenia wraz z wykonaniem wystawy Centrum Tradycji Hutnictwa zostanie powtórzony.

Dziś na zadanie wpłynęło trzy oferty  złożone przez: MTM Budownictwo Sp. z o.o. -24,4 mln. zł, Ostrowiecki Kombinat Budowlany S.A. -25,3 mln. zł oraz firmę budowlaną ?ANNA-BUD? Sp. z o.o. -23, 8 mln zł.

Wszystkie z nich są wyższe od kwoty jaką zamawiający, czyli Gmina Ostrowiec Świętokrzyski, zamierza przeznaczyć na finansowanie zamówienia, czyli 21, 6 mln. Trzeba też uwzględnić, że są potencjalni wykonawcy, którzy zrezygnowali z wzięcia udziału w przetargu, zgłaszali swe uwagi, że nie są w stanie do wtorku przygotować swych ofert, ze względu na szeroki zakres prac.

Nowy termin ogłoszenia rozstrzygnięcia zadania wydaje się być optymalnym, aby znaleźć najlepszą ofertę do realizacji tego przedsięwzięcia.

W budynku dawnego ZDK przy Alei 3 Maja mają znaleźć się teraz dwie sale kinowe, Centrum Tradycji Hutnictwa oraz cześć przeznaczona pod kawiarnię.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *