Efektowny tenis w Nietulisku

Cudowna pogoda, fantastyczna atmosfera i piękny tenis. Tak przebiegał pierwszy turniej z cyklu Świętokrzyski Wielki Szlem, który odbywał się na kortach Ostrowieckiego Stowarzyszenia Tenisowego WINNER w Nietulisku Dużym.
Impreza uzyskała 3 rangę Polskiego Związku Tenisowego. Zawody były rozgrywane w kategoriach Open i +40 , uczestniczyło w nich 27 zawodników z Radomia, Kielc, Starachowic, Skarżyska Kamiennej, Mielca, Pionek, Warszawy. Oczywiscie, na starcie nie mogło zabraknąć reprezentantów Ostrowieckiego Stowarzyszenia Tenisowego Winner.
W kategorii Open bezkonkurencyjny okazał się Norbert Sobol reprezentujący AG Tenis Radom, który w finale pewnie pokonał Kamila Wronę ze Starachowic. Trzecie miejsca przypadły Michałowi Słoce ze Skarżyska i ostrowczaninowi, Maciejowi Nowakowi.


Kategorię +40 zdominował częsty gość nietuliskich kortów- Jacek Rejczak. Tenisista ze Starachowic po zaciętym finale pokonał Zbigniewa Dąbrowskiego (O.S.T. Winner) 6-3 6-4. Na najniższym stopniu podium stanęli Marcin Struski z Kielc i Mariusz Piasta z Radomia.
Ciekawostką turnieju były relacje live z kortu nr 1 na Youtube, które cieszyły się dużym zainteresowaniem widzów. Spore grono kibiców na kortach mogło oglądać pasjonujące mecze, wiele spotkań było na niesamowitym poziomie.
Już dziś zapraszamy zawodników i fanów tenisa na kolejny turniej, który odbędzie się w lipcu. Więcej informacji wkrótce

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *