?Zmiana Klimatu? proponuje. Trzy wydarzenia w tym tygodniu!

Aż trzy propozycje na nadchodzący tydzień ma dla nas ?Zmian Klimatu?, zlokalizowana w Ostrowieckim Browarze Kultury.
Będą propozycje dla miłośników podróży, skuterów i dobrego grania.
Już we wtorek ?Zmiana klimatu? zaprasza na godz.19, gdzie miłośniczka podróży i aktywistka Jolanta Wiśniewska opowie o swej wyprawie- w 35 dni dookoła świata.


– Trzy kontynenty; Europa, Ameryka, Azja- zachęca Jolanta Wiśniewska. 3 największe państwa: Rosja, Kanada, Chiny. 24 000 km (obwód ziemi na szerokości geograficznej 50 stopni), 9200 km koleją transsyberyjską. Komunikacja po rosyjsku, francusku i Google, ale w Chinach nie rozumieli translatora internetowego. 9 lotnisk, 7 miast, najdłuższy lot 12 godzin. Najciekawsze: muzeum antropologiczne w Vancouver (ludy pierwotne Ameryki Płn. i basenu Pacyfiku) i skansen Talcy przy drodze z Irkucka do Bajkału.
Dzień później ?Zmiana Klimatu? zaprasza na kolejny ?Muzyczny bałagan?. Początek godz.19.
– Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pograć na instrumentach, poprzeszkadzać, pośpiewać, przyniosą swoje instrumenty- czytamy na facebookowym profi\lu. Robimy hałas i dobrze się bawimy, każdy buja w dystansie od siebie, a rodzina – wiadomo – blisko.
Gościem specjalnym spotkania będzie chór Coro Cantorum.


Ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie, które odbywać się będzie na dziedzińcu Ostrowieckiego Browaru Kultury pod hasłem ?SCOOTEROWE.love?. Jak zapowiadają organizatorzy, w sobotę w naszym mieście wracamy do lat 60-tych.
– Zapraszamy na zlot wszystkie Vespy, Rysie, Cushman?y, Osy, Zundapp?y, Moto Guzzi, Lambrett?y wraz z właścicielami na pierwsze takie spotkanie ? zachęcają twórcy eventu. Niech Ostrowiec przypomni Brighton z 1966 roku.
Na godz. 20 zaplanowano koncert formacji: ?The Devil?s Swing?, zaś na godz. 22 pokaz filmu ?Quadrophenia? Franca Roddama z 1979.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *