Sebastian Włoskiewicz nadal w KSZO!

Mamy dla kibiców szczypiorniaka bardzo dobrą wiadomość. Otóż, w ekipie KSZO Odlewni nadal występował będzie najskuteczniejszy strzelec grupy C I ligi, Sebastian Włoskiewicz.
Przypomnijmy, że Sebastian w minionym sezonie w 16 meczach zdobył 110 bramek.
-Będziemy mieć więc nadal w składzie Sebastiana, niezwykle wartościowego piłkarza na pozycji lewego rozgrywającego ? mówi wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej, Karol Szewczyk.
KSZO Odlewnia dozuje więc nam coraz to lepsze informacje. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że wśród podopiecznych trenera Tomasza Radowieckiego znalazł się Michał Grabowski, 23-letni wychowanek VIVE Kielce, który ostatnio występował w zespole SPR Tarnów. Nowy nabytek pomarańczowo-czarnych mierzy 187 cm wzrostu i waży 87 kg. Piłkarz zagra na pozycji prawego rozgrywającego, wypełniając miejsce po Ali Mehdizadehu, który przeniósł się do Padwy Zamość.
Michał Grabowski, jako wychowanek VIVE Kielce debiutował w Superlidze w sezonie 2015/16, a w barwach mistrzów Polski zagrał łącznie w trzech spotkaniach ligowych. W 2017 roku trafi ł do kolejnego superligowca, KPR Legionowo. W Superlidze rozegrał 26 spotkań, rzucił 70 bramek. Zanim trafił do tarnowskiej siódemki, w ekipie KPR grał także w I lidze.
W KSZO nadal będą grać: Bartosz Kogutowicz, Adrian Wojkowski, Kasper Kijewski, Michał Piątkowski, Paweł Kowalczyk, Maciej Jeżyna, Maciej Cukierski, Rafał Jagiełło oraz grupa uzdolnionej młodzieży: Filip Chmielewski, Maciej Dwojak, Kacper Granat, Bartłomiej Sieniek, Jakub Kasprowicz, Mikołaj Król.
Przygotowania do sezonu nasi szczypiorniści rozpoczną na początku sierpnia. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *