Akcja „Burza” – wakacyjna porcja historii na Krzemionkach

Termin kolejnych warsztatów z cyklu „sobota w muzeum” wypada 1 sierpnia, nie można więc muzeum ostrowieckiemu nie skorzystać z okazji  i tym razem zaprosić na warsztaty o tematyce historycznej. Głównym tematem spotkania będzie akcja ?Burza?, jej zasięg na Ziemi Świętokrzyskiej oraz Powstanie Warszawskie, którego rocznica wybuchu przypada właśnie na 1 sierpnia.

Będzie to wakacyjna porcja historii, urozmaicona działaniami plastycznymi, zabawą ?Słowa Wspólne? oraz grą terenową. Niezależnie jednak od tego czy jesteśmy na wakacjach czy nie, powinniśmy pamiętać o tym, że jesteśmy Polakami, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do muzeum, abyśmy wspólnie mogli się cieszyć wolnością wywalczoną przez naszych przodków.

Zajęcia odbędą się 1 sierpnia (sobota) o godz. 11 na terenie Muzeum Archeologicznego i Rezerwatu Krzemionki. Koszt zajęć: 10 zł/osoba. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pod nr telefonu 41 330 45 50 / 669 970 499 lub mailowo promocja@krzemionki.info. Liczba miejsc ograniczona!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *