Edyta Wilk: „-Taniec promuje Ostrowiec…”

Edyta Wilk, założycielka Szkoły Tańca Progres działającej w Ostrowcu Świętokrzyskim, odwiedziła prezydenta Jarosława Górczyńskiego. Celem wizyty instruktorki były podziękowania włodarzowi za tworzenie takich wyjątkowych miejsc jak Ostrowiecki Browar Kultury, miejsca, które przyciąga całe gro osób chcących rozwijać swój talent.
? Zdjęcie, które przekazaliśmy prezydentowi zostało zrobione podczas nagrywania wideoklipu na obiekcie OBK-u promującego Szkołę Tańca Progres jak i Ostrowca Świętokrzyskiego. Niestety pandemia jaka wybuchła w tym roku wprowadziła wiele zawirowań i skutecznie pokrzyżowała nam plany udziału w turniejach tanecznych. Ponieważ opracowane mieliśmy układy choreograficzne postanowiliśmy zaprezentować nasz dorobek szerszemu gronu odbiorców, tym samym zachęcając do dołączenia do nas i aktywnego spędzania czasu wolnego- mówi Edyta Wilk
? Cieszę się, że ostrowieckie szkoły tańca stały się ambasadorem marki naszego miasta. Kieruję słowa uznania dla pani Edyty za zaangażowanie i wysiłek w rozwój Szkoły Tańca Progres, która prezentuje bardzo wysoki poziom. Chciałbym podkreślić, że tancerze tej szkoły bardzo aktywnie biorą udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach kulturalnych i artystycznych organizowanych przez nasze miasto. Chętnie również angażują się w organizację warsztatów tanecznych dla mieszkańców naszego miasta, które odbywają się pod okiem zawodowych tancerzy znanych z popularnych programów typu talent show- powiedział prezydent
Przypomnijmy, ze Szkoła Tańca ?Progres? od wielu lat bierze udział w różnego rodzaju konkursach na szczeblu ogólnopolskim z dużymi sukcesami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *