Mecz pucharowy z Wisłą Kraków obejrzy maksymalnie 3647 kibiców!

Ze względu na obostrzenia sanitarne zaplanowany na 15 sierpnia (sobota, godz. 19.29) mecz 1/32 Pucharu Polski z Wisłą Kraków będzie mogło obejrzeć dokładnie 3647 kibiców. Dokładnie tyle, ile wynosi 50% ogólnej liczby dostępnych miejsc na stadionie. Jak informuje klub, dla kibiców dostępne będą wszystkie trybuny oraz sektory, z wyłączeniem sektora Z, który stanowił będzie strefę buforową.
Bilety na to spotkanie skalkulowano na 30 zł (normalny). Będzie je można kupić w kasach klubowych od piątku (7 sierpnia) w godz. 11-17, w dniu meczu z Orlętami Radzyń Podlaski (8 sierpnia) od godz. 15, w barze Sport Pub przy ulicy Sienkiewicza oraz w kasach klubu dniu meczu od godz. 17. Na ten mecz nie będą obowiązywać karnety.
W dniu meczu bramy wejściowe otwarte będą od godz. 18.
Klub przypomina, że mecz odbywał się będzie jako impreza masowa i dlatego przy zakupie biletu należy posiadać dokument z numerem PESEL. Bezpłatny wstęp na mecz posiadają dzieci do 12 roku życia oraz osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności, które powinny pobrać z kasy bilet bezpłatny.
W związku z obostrzeniami sanitarnymi, należy zachować 1,5 m dystansu społecznego oraz do czasu zajęcia miejsc na trybunach na terenie stadionu, przed kasami i bramami wejściowymi obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *