„Wojownicy” ostro trenują

Od zajęć typowo piłkarskich i testów biegowych rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu szczypiorniści KSZO. W minionym tygodniu biegali na stadionie KSZO, trenowali w hali oraz wybrali się na spływ kajakowy do Bałtowa. W tym tygodniu skupiają się także na zajęciach w siłowni, a w najbliższy weekend wezmą udział w corocznie rozgrywanym turnieju w Końskich. Ich rywalami będą ekipy gospodarzy oraz zespoły łódzkiej Anilany i AZS AWF Biała Podlaska.
Nasi kibice ujrzą piłkarzy ręcznych KSZO 29 sierpnia w ostrowieckiej hali w turnieju z udziałem zespołów z Końskich i Radomia.
Tak, jak zapowiadaliśmy, z zespołem trenują pozyskani Wiktor Jędrzejewski – 33-letni obrotowy oraz 23- letni Michał Grabowski, wychowanek VIVE Kielce, który ostatnio występował w zespole SPR Tarnów. Do drużyny powrócił Damian Falasa, 22- letni rozgrywający. Obecnie skład kadry przedstawia się następująco: Michał Grabowski, Sebastian Włoskiewicz, Wiktor Jędrzejewski, Bartosz Kogutowicz, Adrian Wojkowski, Kasper Kijewski, Damian Falasa, Michał Piątkowski, Paweł Kowalczyk, Maciej Jeżyna, Maciej Cukierski, Rafał Jagiełło, Filip Chmielewski, Maciej Dwojak, Kacper Granat, Bartłomiej Sieniek, Jakub Kasprowicz, Jakub Dzik, Wiktor Kłonica.
Piłkarze ręczni KSZO w 44-zespołowej I lidze występowali będą w grupie D wraz z takimi zespołami, jak: MTS Chrzanów, AZS UJK Kielce, NLO SMS ZPRP Kielce, KSSPR Końskie, Olimpia Medex Piekary Śląskie, ORLEN UpStream Czuwaj Przemyśl, Wisła Sandomierz, Zagłębie Sosnowiec, MKS Padwa Zamość, Viret CMC Zawiercie.
Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego zainaugurują nowy sezon w Sandomierzu derbowym spotkaniem z beniaminkiem rozgrywek, Wisłą. Przed własną widownią wystąpią dopiero 3 października w meczu z kieleckimi akademikami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *