ZS Nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim, czyli popularny THM, który znalazł się wśród jedenastu placówek edukacyjnych w kraju realizujących projekt Europemobil, odwiedziło 20 studentów z jedenastu państw Europy.
?php>
Studenci pochodzili z Portugalii, Słowenii, Francji, Irlandii, Włoch, Węgier, Niemiec, Szwecji, Austrii, Serbii oraz Polski. Przeprowadzili oni warsztaty z naszą młodzieżą z technikum. Wraz ze studentami obecny był koordynator projektu, Stephen Bastos oraz trenerzy pedagogiczni: Paulina Maloy i Johanna Scharf. Goście poznali hutniczą historię Ostrowca Świętokrzyskiego, a także zwiedzili Krzemionki.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz