Kupiłeś działkę? Wybuduj dom o połowę szybciej. Jak?

W Ostrowcu Świętokrzyskim nie maleje zainteresowanie nabywaniem nieruchomości budowlanych, oferowanych chociażby przez lokalny samorząd gminny.
Np. 12 października br. swoich nowych nabywców mogą znaleźć nieruchomości przy ulicy Jarzębinowej. Warto zastanowić się, czy decydując się na wzniesienie domu nie warto postawić na budownictwo modułowe i skorzystać z oferty firmy Climatic, która ma swą siedzibę w Ostrowcu Świętokrzyskim na terenie Starego Zakładu.
– Dom modułowy jednorodzinny mogą Państwo budować przez kilka lat lub przez kilka miesięcy ? mówi Natalia Sokołowska, specjalista ds. e-commerce w firmie Climatic. Ten budowany przez lata zwykle zostanie z Państwem w niezmienionej formie przez kolejne etapy życia. I choć potrzeby mieszkaniowe całej rodziny mogą się zmienić, pole do działania w tej kwestii pozostaje niewielkie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi całoroczne budownictwo modułowe. Domy stworzone w systemie modułowym Climatic są energooszczędne, nowoczesne i komfortowe, mogą być łatwo i szybko rozbudowane. Powstają nie na placu budowy, lecz w nowoczesnych zakładach produkcyjnych, dzięki czemu nie zachodzi konieczność nadzorowania przez długie miesiące poszczególnych etapów budowy. Dzięki temu, że na plac nie wchodzą kolejni wykonawcy i podwykonawcy, a realizacja założonego projektu trwa krótko, domy modułowe charakteryzuje również atrakcyjna cena. Domy z prefabrykatów zaskakują swoimi możliwościami zarówno funkcjonalnymi, jak i aranżacyjnymi. Oferujemy usługę budowy domów modułowych pod klucz, zapewniając kompleksową realizację inwestycji od projektu poprzez konstrukcję, produkcję i montaż, aż po prace wykończeniowe.

Model MW X1. To idealne rozwiązanie zarówno pod kątem rekreacji sezonowej, jak i użytkowania przez cały rok. Dom nie wymaga wydania pozwolenia na budowę, a jedynie procedurę zgłoszenia. W ramach 35 m kw. znaleźć możemy absolutne maksimum do codziennego, komfortowego życia. Salon z aneksem, sypialnia, łazienka i dwa tarasy ? od frontu i z tyłu budynku. Oferta Modelu MW X1 skierowana jest do osób ceniących sobie kompaktowość i formę inspirowaną skandynawskim minimalizmem. Więcej na temat oferty znajdziecie Państwo na stronie: www.mwtechnic.pl

– Rzecz jasna, wykonując dom modułowy, zadbamy o wszelkie instalacje: wodno-kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne, elektryczne, teletechniczne, stolarkę okienną i drzwiową, sufity, podłogi, a także armaturę- słyszymy w firmie Climatic. Czas realizacji domu modułowego jest krótszy o ponad 50% od domu wybudowanego metodą tradycyjną. 
Domy prefabrykowane to także nowoczesna architektura i możliwość lokalizacji praktycznie na każdym terenie: można je ustawiać na gruntach piaszczystych, skalistych, podmokłych, a nawet na skarpie. W przypadku budynków modułowych, znacznie ułatwione są możliwości rozbudowy i nadbudowy.
Produkcja modułów MW TECHNIC odbywa się w hali produkcyjnej w Ostrowcu Świętokrzyskim w technologii konstrukcji szkieletowo-stalowej. Dzięki temu, że wszystkie etapy budowy dotyczące zarówno prac w środku budynku typu instalacje i wykończenie, jak i na zewnątrz, tj. docieplenie, elewacja czy dach odbywają się wewnątrz hali – wykończenie domu modułowego odbywa się niezależnie od warunków pogodowych.

Model MW X5 oraz Model MW X3. To nowoczesne rozwiązania architektoniczne o powierzchni użytkowej ok 132 mkw, doskonale łączące ze sobą funkcjonalność z atrakcyjnym designem. Oferta modułowych domów MW_X5 i MW_X3 skierowana jest do osób ceniących sobie przede wszystkim czas, który zyskują go otrzymując gotowy budynek w zaledwie kilka tygodni. Przestronność uzyskana wykorzystaniem wielu przeszkleń, optymalny metraż i układ pomieszczeń sprawia, że modele te stanowią prawdziwą oazę dla wszystkich poszukiwaczy komfortu i przestrzeni.

Dzięki technologii stosowanej przez Climatic zyskujesz bardzo wysoką jakość wykonania budynku przy jednoczesnej gwarancji, że Twój przyszły dom modułowy pozbawiony będzie całkowicie nawet najmniejszych błędów wykonawczych.
Transport gotowych i wykończonych modułów pod dom odbywa się transportem lądowym. W montażu na wybranej działce pomoże dźwig o każdej nośności i wysięgu ? dzięki temu, postawienie domu nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach nie stanowi najmniejszego problemu.
– Do minimum redukujemy również czas montażu czy też poziom hałasu, co jest szczególnie istotne w terenach objętych zabudową jednorodzinną – słyszymy w firmie Climatic. Prace prefabrykacyjne i montażowe w systemie modułowym przeprowadzamy przez cały rok, dzięki temu przeprowadzka do nowego domu możliwa jest niezależnie od pór roku.
Climatic niemal rok temu wprowadził do swojej oferty ciekawą linię produktową domów jednorodzinnych pod brandem MW TECHNIC. W ramach stałej oferty znaleźć możemy 3 modele domów: MW X5, MW X3 oraz MW X1.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *