Mieszkanka województwa podkarpackiego kradła w Ostrowcu

W dniu 21 października 2020 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim w jednym z marketów, 50-latka została ujęta przez pracownika sklepu na gorącym uczynku, gdy minęła kasy wraz z towarem, za który nie zapłaciła. Wartość tych rzeczy wyceniono na kwotę blisko 100 zł.

-Jak się okazało, mieszkanka województwa podkarpackiego, kilka godzin wcześniej, w tym samym sklepie, dokonała kradzieży różnego rodzaju artykułów ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mundurowi dotarli do pojazdu, którym przyjechała, i znaleźli w nim dużą ilość artykułów spożywczych oraz przemysłowych pochodzących najprawdopodobniej z kradzieży.

Pracujący nad sprawą policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ustalili, że zatrzymana kobieta, w ciągu ostatniego tygodnia, dokonała kilku kradzieży w ostrowieckich marketach na łączną kwotę blisko 600 zł.

W dniu 22 października 2020 r. 50-latka usłyszała zarzuty kradzieży, do których się przyznała. Za przestępstwo kradzieży Kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *