Przegrana w Mysłowicach i spadek na ostatnie miejsce w tabeli

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *Silesia Volley Mysłowice – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:20, 25:21, 25:10).

KSZO: Kmuk, Żurawska, Mich, Klepacz, Piotrowska, Imiełowska, Rdzanek (libero) oraz Gałczyńska (libero), Jakus, Wójcik, Wiatr, Turek, Ścibisz, Zielińska. Trener: Piotr Brodawka.

W zaległym spotkaniu drugoligowym ostrowieckie siatkarki nie sprostały zespołowi z Mysłowic. W I i II secie podopieczne trenera Piotra Brodawki toczyły w miarę wyrównany mecz, przegrywając dopiero w końcówkach obu partii. W III secie nie miały już nic do powiedzenia. Popełniły mnóstwo błędów i zeszły z parkiety zwyciężone.

Porażka w Mysłowicach spowodowała, że KSZO SMS spadł na ostatnie miejsce w tabeli.