Koniec wolnego

Ostrowieccy policjanci z zespołu zajmującego się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymali 31-latka.

-Mieszkaniec naszego powiatu poszukiwany był na podstawie nakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zgodnie z dyspozycją sądu ma on do odbycia karę 180 dni pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. 31-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od około miesiąca.

W tym samym miesiącu policjanci zatrzymali 56-letniego mieszkańca naszego miasta, który ma do odbycia karę ponad 1 roku pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości i uchylanie się od obowiązku płacenia alimentów. Mężczyzna ukrywał się od półtora roku, a jego zatrzymanie na terenie województwa mazowieckiego było możliwe dzięki współpracy policjantów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach i Radomiu.

Kolejnym z zatrzymanych był 42-letni dłużnik alimentacyjny. Mieszkaniec gminy Bodzechów nie stosował się do obowiązku zasłaniania ust i nosa. Po zatrzymani okazało się, że był też poszukiwany od pół roku na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim i zarządzeniu w celu ustalenia miejsca pobytu wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *