Trwa nabór wolontariuszy. Żagiel z autografem Mateusza Kusznierewicza od ostrowieckich żeglarzy

W związku z trwającą kwarantanną narodową i związanymi z nią obostrzeniami Fundacja WOŚP przeniosła 29. Finał WOŚP z nadchodzącej niedzieli na 31 stycznia.
– Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy była gotowa, by 10 stycznia po raz 29. grać nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. 1362 Sztaby, mimo pandemii, bardzo wiele osób chciało z nami grać- mówi Jurek Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pokonaliśmy mnóstwo różnych przeciwności, aby zorganizować sztaby, i nadal jesteśmy gotowi, jesteśmy w blokach startowych, aby zagrać i zbierać pieniądze, aby ratować zdrowie i życie Polaków.(?) Musimy, tak jak inne kraje, wziąć na siebie wszystkie te bardzo mocne restrykcje, które są związane z naszym życiem codziennym.
29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w sztabach na całym świecie.
Wiadomo już Ostrowieckie Stowarzyszenie Biegaczy ?OstroBiec? już po raz czwarty chce zorganizować bieg wspierający akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ?Policz się z cukrzycą? Tradycyjnie cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.
W związku z pandemią sporą rolę winny odegrać aukcje on-line. W tym roku błyskawicznie zareagował Jacht Klub Ostrowiec, który zaoferował do zlicytowania żagiel do popularnej ?Optimistki? z autografem Mateusza Kuśnierewicza – żeglarza sportowego, mistrza olimpijskiego i mistrza świata trafił do naszego sztabu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *