Moc kolędowych sukcesów Julii Tłuczkiewicz

Od razu z góry przepraszamy, że na pewno nie zebraliśmy wszystkich sukcesów, jakie odniosła Julia Tłuczkiewicz, reprezentantka MCK oraz PSP Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim podczas grudniowo-styczniowych kolędowych konkursów. Co nas najbardziej cieszy, wokalistka reprezentująca Ostrowiec Świętokrzyski solowo oraz w duecie z Matyldą Szklarską zakwalifikowała się do II etapu prestiżowego XXVII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, który dorocznie odbywał się w Będzinie. Tym razem z uwagi na pandemię koncert odbył się w trybie zdalnym.
Ponadto Julia zwyciężyła w swej kategorii wiekowej podczas Międzynarodowego Konkursu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych ?Kolęda Płynie z Wysokości…? w kieleckim WDK. Była najlepsza podczas XI Festiwalu Kolęd i Pastorałek ?Kolędujmy Małemu? we Wrocławiu, a także podczas koncertu galowego Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd. Julia Tłuczkiewicz wygrała też Przegląd Kolęd i Pastorałek ?Śpiewajcie i grajcie Mu? w Samborcu oraz Przegląd Piosenki Świątecznej ?Kolędowanie online? w Ozimku. Julia zdobyła też drugą nagrodę w konkursie kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych ?Śpiewajcie Aniołowie?, jaki przeprowadzono w Miejskim Domu Kultury im. Danuty Siedzikówny INKI w Rawie Mazowieckiej.


Ostrowiecka wokalistka znalazła się także w gronie finalistów XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2021 i jako jedna z nielicznych została zaproszona na koncert galowy. W Kolne była trzecia na XIV Konkurs Kolęd i Pastorałek o ?Kryształowego Aniołka?.
Gratulujemy serdecznie. A jest czego!
Nie zapominajmy, że Jula dostała nagrodę od Zarządu Województwa Świętokrzyskiego w ramach ?Świętokrzyskiego Programu Wspierania Edukacji Wybitnie Uzdolnionych Uczniów i Studentów?. Tytuł ?Talentu Świętokrzyskiego? otrzymały 22 osoby za osiągnięcia edukacyjne, naukowe i artystyczne. Julia Tłuczkiewicz była jedyną wokalistką z województwa świętokrzyskiego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *