Policjanci mówią o zarzutach wobec 46-latka

W dniu 14 stycznia 2020 r. ostrowieccy policjanci interweniowali w sprawie awantury domowej. Prawdopodobnie doszło do kłótni pomiędzy członkami rodziny. Oficjalnie nie została stwierdzona przemoc domowa, nikomu nie założono Niebieskiej Karty. Jednak w jej trakcie przemoc słowną i fizyczną odnotowano wobec dwóch policjantów.

-W trakcie interwencji mężczyzna w wieku 46 lat nie reagował na polecenia funkcjonariuszy policji ?mówi Rafał Dobrowolski z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Znieważył słownie jednego z policjantów, używając wobec niego słów powszechnie uznanych za wulgarne. Jeśli zaś chodzi o drugiego policjanta, to naruszona została jego nietykalność cielesna.

46-latek usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariusza oraz naruszenia nietykalności drugiego z nich. Nie został zatrzymany.

Na razie nikt nie chce komentować tej sprawy. Jeśli już do kogoś uda nam się dodzwonić, to słyszymy, że wszyscy dzwonią, ale nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu Prokuratury.

Radny miejski Włodzimierz Sajda powiedział, że sprawa dotyczy jednego z radnych. Policja tej informacji na razie oficjalnie nie potwierdza.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *