Mecz sparingowy. *Lechia Tomaszów Mazowiecki ? KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (1:1).

0:1 – 0:1 bramka samobójcza, 15 min.
1:1 – Bartłomiej Cieślik, 42 min. (z rzutu karnego)
1:2 – Szymon Stanisławski, 78 min.
1:3 – Szymon Stanisławski, 85 min.

KSZO (I połowa): Szymkowiak ? Król, Mężyk, Kraśniewski, Ziółkowski ? Szymański, Imiołek, Trochim, Zalewski, Głaz ? Szydłowski.

KSZO (II połowa): Lipiec ? Król, Majewski, Dwórzyński, M. Kaczmarek ? P. Kaczmarek, Chwałowski, Zaklika, Persona ? Stanisławski, Paluch.

-Wygraliśmy zasłużenie, byliśmy lepszym zespołem – krótko skomentował spotkanie nasz bramkarz, Paweł Lipiec.
KSZO objął prowadzenie po tym, jak główkował Dawid Zalewski i na dobrą sprawę to naszemu wychowankowi można zapisać gola. Gospodarze wyrównanli po problematycznym rzucie karnym pod koniec I połowy.
Po zmianie stron, to nasza drużyna przeważała. Udokumentował to niezawodny Szymon Stanisławski, który w ostatnich minutach meczu dwukrtonei wpisał się na listę strzelców.
W swoim kolejnym spotkaniu kontrolnym nasi piłkarze zmierzą się w Radomiu z III-ligową Bronią Radom. Mecz rozpocznie się w sobotę, 29 stycznia o godzinie 12.

One thought on “Piłkarze wygrali sparing w Tomaszowie Mazowieckim. Dwa gole Szymona Stanisławskiego

• 25/01/2021 at 16:18