Zamknij

Piłkarze wygrali sparing w Tomaszowie Mazowieckim. Dwa gole Szymona Stanisławskiego

21:07, 23.01.2021 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 21:08, 23.01.2021
Skomentuj

Mecz sparingowy. *Lechia Tomaszów Mazowiecki ? KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (1:1).

0:1 - 0:1 bramka samobójcza, 15 min.

1:1 - Bartłomiej Cieślik, 42 min. (z rzutu karnego)

1:2 - Szymon Stanisławski, 78 min.

1:3 - Szymon Stanisławski, 85 min.

KSZO (I połowa): Szymkowiak ? Król, Mężyk, Kraśniewski, Ziółkowski ? Szymański, Imiołek, Trochim, Zalewski, Głaz ? Szydłowski.

KSZO (II połowa): Lipiec ? Król, Majewski, Dwórzyński, M. Kaczmarek ? P. Kaczmarek, Chwałowski, Zaklika, Persona ? Stanisławski, Paluch.

-Wygraliśmy zasłużenie, byliśmy lepszym zespołem - krótko skomentował spotkanie nasz bramkarz, Paweł Lipiec.

KSZO objął prowadzenie po tym, jak główkował Dawid Zalewski i na dobrą sprawę to naszemu wychowankowi można zapisać gola. Gospodarze wyrównanli po problematycznym rzucie karnym pod koniec I połowy.

Po zmianie stron, to nasza drużyna przeważała. Udokumentował to niezawodny Szymon Stanisławski, który w ostatnich minutach meczu dwukrtonei wpisał się na listę strzelców.

W swoim kolejnym spotkaniu kontrolnym nasi piłkarze zmierzą się w Radomiu z III-ligową Bronią Radom. Mecz rozpocznie się w sobotę, 29 stycznia o godzinie 12.