Trzech mężczyzn z narkotykami

W dniu 26 stycznia 2021 r., na jednym z ostrowieckich osiedli, funkcjonariusze wydziału prewencji podjęli interwencję w stosunku do trzech mężczyzn. Wszyscy posiadali narkotyki, jeden nawet znaczną ilość.

-Podczas kontroli u 32-latka znaleziono znaczne ilości środków odurzających w postaci marihuany ?mówi Rafał Dobrowolski z KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. W toku dalszych czynności, prowadzonych w miejscu zamieszkania tego mężczyzny ujawniono zabronione substancje, łącznie  prawie 800 gramów narkotyków. U kolejnych zatrzymanych, 34 i 24-latka policjanci zabezpieczyli blisko 40 gramów tej samej substancji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Trzej mieszkańcy miasta usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. W stosunku do dwóch mężczyzn, posiadających mniejszą ilość narkotyku, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenie majątkowe. Jeśli zaś chodzi o 32-latka, to sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *