Pięć minut zdecydowało o wyniku sparingu ze Stalą Kraśnik

Mecz sparingowy. *KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik 1:2 (0:0).

1:0 – Michał Paluch, 75 min.
1:1 – Adrian Popiołek, 78 min. (z rzutu karnego)
1:2 – Kacper Wójtowicz. 80 min.
Mecz miał wyrównany przebieg. W I połowie obie drużyny mogły zdobyć gola, ale zabrakło precyzji. Po zmianie stron, KSZO objął prowadzenie po tym, jak Paweł Kaczmarek dośrodkował w pole karne do pozostawionego bez opieki Michała Palucha. Niestety, w ciągu pięciu minut goście zdobyli dwa gole. Pierwszego po dość problematycznym rzucie karnym, a drugiego po sprawnej akcji zakończonej silnym strzałem.
W naszym zespole wystąpili w tym meczu tacy zawodnicy, jak Rybiński, Mateusz Wróbel, Mężyk, Ziółkowski, Chrzanowski, Głaz, Smuczyński, Szymański, Persona, Szydłowski, Lipiec, Dwórzyński, Marcin Kaczmarek, Paweł Kaczmarek, Zaklika, Imiołek, Paluch. Tym razem na murawie zabrakło Stanisławskiego, Kraśniewskiego oraz Azera Bayramova, który w meczu kontrolnym z Sandecją nabawił się, miejmy nadzieję, niegroźnego urazu.
W najbliższą sobotę – na boisku przy ulicy Kolejowej – o godz. 10 ostrowieccy piłkarze zagrają z Powiślanką Lipsko, a o godz. 12 z OKS Opatów.