Przegrany sparing piłkarzy ręcznych KSZO z akademikami z Białej Podlaskiej

Mecz sparingowy. *KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? AZS AWF Biała Podlaska 27:30 (13:18).

KSZO: Piątkowski, Sieniek ? Grabarczyk, Chmielewski 2, Falasa 7, Tkaczyk 3, Jeżyna 1, Cukierski 3, Kogutowicz 2, Lazarowicz 2, Granat, Jędrzejewski 1, Włoskiewicz 3, Kowalczyk 1, Ćwięka 2, Jagiełło. Trener: Tomasz Radowiecki.  

Kary: 6 min. Karne: 3/1.

AZS AWF: Adamiuk, Kozłowski, Ostrowski – Maksymczuk 1, Urbaniak 6, Ziółkowski 4, Niedzielenko 3, Polok 6, Kozycz 1, Bekisz 6, Kandora, Darafeyev 1. Trener: Dimitry Tsikham.

Kary: 4 min. Karne: 8/8.

Nasi szczypiorniści w kolejnym meczu sparingowym przed drugą rundą rozgrywek I ligi grupy D przegrali z piątym obecnie zespołem grupy C I ligi, AZS AWF Biała Podlaska. Mecz stał na dobrym poziomie, a o jego wyniku zdecydowała słabsza postawa naszej drużyny w I połowie.

 

To właśnie w tej fazie gry podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego  mieli problemy ze skutecznością rozegrania ataku. Przegrywali  2:4 i 2:7 w 8 min.. Dystans co prawda zmniejszył Damian Falasa do stanu 4:7, ale po chwili goście znów świetnie bronili, przejmowali niecelne zagrania KSZO i kontrowali. Na dodatek, bramkarz AZS AWF seryjnie odbijał rzuty pomarańczowo-czarnych. Było 5:12 w 14 min. i 6:14 w 16 min.. W drugiej części I połowy trzykrotnie celnie do siatki rywali rzucał piłkę Maciej Cukierski i starty zmniejszone zostały do stanu 13:17?

W II połowie nasza drużyna zagrała lepiej. Na tym etapie spotkania cały czas szukała rozwiązań, pozwalających na ?dogonienie? wyniku. W 43 min. przegrywaliśmy 18:22, ale pięć minut później było już 22:25. Mimo ambitnej gry KSZO akademicy z Białej Podlaskiej utrzymali do końca trzybramkowe prowadzenie. W ostatnich minutach pomarańczowo-czarni trzy akcje zakończyli niepowodzeniem. Na pocieszenie pozostaje fakt, że II połowę wygrali  w stosunku 14:12.

20 lutego KSZO w rozgrywkach ligowych podejmuje sandomierską Wisłę.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *