Podziękowania za długoletnią pracę

Nie zabrakło chwil wzruszenia i wspomnień podczas uroczystości podziękowania za długoletnią pracę w ostrowieckim starostwie paniom: Dorocie Kieloch i Wiesławie Kołbuc, które przeszły na zasłużoną emeryturę.
Pani D. Kieloch pracowała w Starostwie Powiatowym od momentu jego utworzenia, w Referacie Obsługi Rady Powiatu i Zarządu Powiatu. W swojej 41 -letniej karierze zawodowej współpracowała ze wszystkimi starostami powiatu ostrowieckiego.
Pani W. Kołbuc swoją drogę zawodową rozpoczęła w Rzeszowie. Po założeniu rodziny powróciła do Ostrowca Świętokrzyskiego. Najpierw pracowała w Urzędzie Miasta, w Wydziale Komunikacji. Po reformie samorządowej, jako pracownik tego samego Wydziału, przeszła do Starostwa Powiatowego, gdzie pracowała 26 lat.
Podziękowania za współpracę wraz z życzeniami panie odebrały od Marzeny Dębniak, starosty ostrowieckiego, Mariusza Pasternaka, Przewodniczącego Rady Powiatu oraz obecnych Naczelników ? Wydziału Organizacyjno -Prawnego, Sekretarza Powiatu Łukasza Witkowskiego i Wydziału Komunikacji, Karoliny Petrykowskiej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.