Erotyczna bielizna po ostrowiecku. Nowością Passion Free Your Senses kolekcja sportowa

Właściciele marki bielizny erotycznej Passion Free Your Senses, której wyroby powstają w szwalni, nie gdzie indziej, a w Ostrowcu Świętokrzyskim, przyznają, że po miesiącach spadku zamówień spowodowanych pandemią, znów obserwują ogromne zainteresowanie swymi wyrobami.
Marka w swoim asortymencie ma ponad 700 modeli. Wśród nich znajdują się m.in. koszulki nocne; gorsety; body; sety, czyli dwu lub trzyczęściowe komplety bielizny najczęściej składające się z majtek, stanika i pasa do pończoch bodystockingi czy strip panty. Firma specjalizuje się w produkcji bielizny erotycznej, ale nie tylko.
– W swojej ofercie mamy również piżamy damskie i dziecięce, rajstopy i pończochy. Ponadto wprowadziliśmy kolekcję bawełnianej bielizny sportowej – mówią reprezentanci firmy.
Warto wiedzieć, że większość oferowanych przez nią produktów powstaje w Ostrowcu Świętokrzyskim.


– Jeśli chodzi o naszą szwalnię to funkcjonuje tutaj od 2010 roku – mówią właściciele firmy. Powstaje w niej cała nasza bielizna, czyli komplety, koszulki nocne, gorsety, body, bielizna sportowa, a także piżamy. Z powodu poszerzenia asortymentu cały czas poszukujemy ludzi do naszej szwalni. Marka bielizny erotycznej Passion Free Your Senses podbija zagraniczne rynki, nie tylko Europę, ale także Azję, Australię czy Amerykę.
– W polskiej kulturze rozmowy o seksie i bieliźnie erotycznej do niedawna były uważane za całkowity temat tabu – mówią właściciele. Dzisiaj powoli się to zmienia, jednakże do otwartości pozostałych Europejczyków ciągle nam daleko. Nie mniej coraz częściej polki sięgają po bieliznę erotyczną. Na początku działalności naszej firmy prowadziliśmy sklep z bielizną. Jednakże dostępne w sprzedaży komplety nie spełniały oczekiwań naszych klientek i postanowiliśmy uruchomić własną produkcję. Szybko okazało się, że na rynku jest duża nisza na bieliznę erotyczną. Gdy tylko zaczęliśmy wypuszczać takie kolekcje pojawił się niemiecki kontrahent zainteresowany dystrybucją naszej marki w Niemczech, a potem pojawiali się kolejni – w Hiszpanii, Rosji itd. Okazało się, że bielizna erotyczna w Polsce się podoba, jednakże zbyt duża pruderyjność i wstydliwość sprawiała, że nie sprzedawała się tak dobrze jak za granicami naszego kraju. Postawiliśmy wtedy na mocną ekspansję towarów na rynki zagraniczne. Sytuacja w Polsce zmieniła się w ciągu ostatnich lat i postanowiliśmy powalczyć o rolę lidera branży również na naszym rodzimym rynku.


Jednym z ostatnich sukcesów marki Passion Free Your Senses na polskim rynku jest przyznanie złotego godła Konsumenckiego Lidera Jakości roku 2020 w kategorii ?Bielizna erotyczna?.
– W poprzednim roku wzięliśmy udział w targach ?Salon Bielizny? zazwyczaj organizowanych w Łodzi, jednak z powodu pandemii wyjątkowo impreza odbyła się online. Nasze produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Pozyskaliśmy wielu nowych kontrahentów do współpracy co zaostrza apetyt na coraz to większe wyniki sprzedażowe w Polsce – mówią właściciele.
Niestety, pandemia pokrzyżowała szyki.


– Na początku marca zeszłego roku był odczuwalny spadek zamówień, ale nasi klienci zgłaszali się do nas z prośbą o odszycie bawełnianych maseczek ochronnych – mówią. Mając własną szwalnię z łatwością przekształciliśmy zakład z produkcji bielizny na produkcję maseczek. Jednak już w wakacje wróciliśmy do stałej naszej produkcji. I również nasi klienci przesyłali nam ponownie swoje zamówienia. W chwili obecnej mamy więcej zamówień niż w zeszłym roku o tej samej porze. Nasi klienci zauważyli wzrost sprzedaży bielizny w swoich sklepach online. Spadek zanotowali natomiast klienci prowadzący sklepy stacjonarne, co było bezpośrednio związane z panującym lockdownem.
Jedną z nowości, jakie wprowadziła firma Passion Free Your Senses w ostatnim czasie, jest bielizna sportowa. Całą kolekcję można zobaczyć na stronie firmy www.passion.pl lub zakupić w sklepie partnerskim www.zizu.pl

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *