Zamknij

Zbigniew Dąbrowski i Kamil Kozakiewicz najlepsi w Rzeszowie. Rusza Liga Tenisowa OST Winner

08:24, 10.03.2021 Dariusz Kisiel
Skomentuj

Dużym sukcesem zawodników O.S.T. Winner zakończyły się Zimowe Mistrzostwa Podkarpacia w tenisie.

Zbigniew Dąbrowski i Kamil Kozakiewicz zajęli dwa pierwsze miejsca w kategorii +45. Rzeszowska impreza była rozgrywana w ramach Polskiej Ligi Tenisa.

Nasi zawodnicy pomyślnie przeszli fazę gr upową. Dąbrowski wygrał S.Bocheńskim 4/2 4/0 i R.Niebieszczańskim 4/0 4/0. Kozakiewicz uległ A. Nogawce 1/4 1/4 i pokonał J.Grzybowskiego 4/0 4/0. W ćwierćfinale ostrowczanie odnieśli pewne zwycięstwa. Dąbrowski wygrał z K. Grabowym 4/0 4/0, a Kozakiewicz pokonał E. Oleksego 4/0 4/1. W półfi nale Zbyszek bez starty gema odprawił A. Micała. Kamil zrewanżował się A. Nogawce za porażkę w fazie grupowej i po dramatycznym meczu pokonał lidera rankingu 4/3 1/4 10/8. W finale Dąbrowski wygrał z Kozakiewiczem 4/2 4/1.

W klasyfikacji generalnej Polskiej Ligi Tenisa kategorii +45 Zbigniew Dąbrowski zajmuje 3 miejsce, a Kamil Kozakiewicz jest piętnasty. Prowadzi Arkadiusz Nogawka.

Rozpoczęły się zapisy do Ligi Tenisowej O.S.T. Winner

Zapraszamy do udziału w VIII sezonie Ligi Tenisowej O.S.T.Winner. Rozgrywki odbędą się w następujących kategoriach: singiel open, kobiety, debel, dzieci i młodzież. Organizatorzy rozgrywek zapowiadają start rozgrywek, jeśli tylko pozwoli na to pogoda, 1 kwietnia. Zapisy trwają do 30 kwietnia. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu : 604249 683. Patronem medialnym rozgrywek ligowych jest jak zwykle Gazeta Ostrowiecka.