Szczegóły o ostrowieckim Bricomarché jeszcze w tym miesiącu…

Jak potwierdziła ?Gazecie Ostrowieckiej? dyrektor ds. komunikacji i informacji Grupy Muszkieterów Eliza Orepiuk ? Szymura, jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie sklepu Bricomarché w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Wszelkie szczegóły inwestycji winny być znane do końca tego miesiąca.
Bricomarché jest liderem na rynku supermarketów typu ?dom i ogród? pod względem obrotów. Misją marki jest wspieranie klientów w rozwijaniu zainteresowań oraz pasji związanych z domem i ogrodem, dzięki oferowaniu różnorodnych kategorii produktów zawsze w atrakcyjnych cenach. Sieć oferuje około 25 tysięcy produktów z czterech głównych działów: majsterkowanie, budowlany, dekoracja i ogród. Klienci mogą wybierać również spośród bogatego asortymentu marek własnych. W 2020 roku sieć Bricomarché dynamicznie rozwinęła udogodnienia z zakresu e-commerce.
Od kwietnia 2020 roku klienci wszystkich sklepów sieci mają możliwość złożenia zamówienia online i wyboru jednej z kilku form odbioru, w tym dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Sieć rozwinęła także portfolio Bricomatów ? autorskiego i unikatowego rozwiązania, które umożliwia odbiór również wielkogabarytowych artykułów w systemie 24/7. Obecnie w Polsce działa ponad 170 supermarketów Bricomarché oraz 6 składów budowlanych, które swoim zasięgiem obejmują całą Polskę. Składy budowlane zaopatrują sklepy Bricomarché, a także bezpośrednio ich klientów w materiały budowlane oraz asortyment ogrodniczy z wykorzystaniem samochodów HDS, które zapewniają transport bezpośrednio na miejsce realizowanej inwestycji.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Szczegóły o ostrowieckim Bricomarché jeszcze w tym miesiącu…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *