Zbigniew Dąbrowski trzeci w Polskiej Lidze Tenisa!

Kolejny duży sukces odniósł Zbigniew Dąbrowski. Zawodnik O.S.T. Winner zajął 3 miejsce w kategorii +45 w Ogólnopolskim Finale Zimowych Mistrzostw Polskiej Ligi Tenisa.

Warszawski turniej miał znakomitą oprawę. Do stolicy przyjechali najlepsi tenisiści rozgrywek. Mecze były transmitowane przez kanał Youtube. Dąbrowski fazę grupową przeszedł jak burza. Bez straty gema pokonał W. Gila i S. Chmielewskiego. W 1/16 finału ostrowczanin wygrał z S.Krakowianem 4/1 4/1. W kolejnej rundzie ograł J.Szymczaka 4/2 4/3. Wielkie emocje zaczęły się w końcowej fazie imprezy. W ćwierćfinale Zbyszek pokonał K.Szymańskiego 4/2 3/4 10/7. W półfinale po dramatycznym meczu nasz tenisista uległ późniejszemu triumfatorowi rozgrywek- Krzysztofowi Galińskiemu 2/4 4/1 7/10.

Z dobrej strony pokazał się Kamil Kozakiewicz. W fazie grupowej prezes O.S.T. Winner uległ A. Aszykowi 0/4 4/2 4/10 i wygrał z G. Jastrzębskim 4/0 4/0. Z drugiego miejsca Kamil awansował do 1/16 finału. Tam sensacyjnie pokonał jednego z pretendentów do wygranej -S. Raka 3/4 4/3 10/4. W kolejnej rundzie nasz zawodnik musiał uznać wyższość M. Stochaja.

Warto dodać, że do Polskiej Ligi Tenisa zapisanych jest ponad 9 tysięcy osób. W turnieju finałowym wzięło udział 115 najlepszych zawodników ze wszystkich lig. A już w kwietniu w Nietulisku odbędą kolejne turnieje Polskiej Ligi Tenisa.