Carrefour w Galerii Ostrowiec

To już pewne! Carrfour Polska będzie nowym najemcą w Galerii Ostrowiec. Tym samym potwierdzają się nasze wcześniejsze spekulacje.

16 kwietnia br. po przeprowadzeniu postępowania antymonopolowego wszczętego na wniosek Carrefour Polska prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na nabyciu przez Carrefour Polska z części mienia Galerii Ostrowiec. 

Carrefour Polska to sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Carrefour, jako jeden ze światowych liderów handlu spożywczego, jest silną multiformatową siecią, która posiada około 13 000 sklepów w ponad 30 krajach. W 2020 r. Carrefour wygenerował sprzedaż w wysokości 78,6 miliarda euro. Grupa liczy ponad 320 000 pracowników, którzy pracują wspólnie, aby Carrefour został światowym liderem transformacji żywieniowej, oferując wszystkim klientom produkty spożywcze wysokiej jakości, ogólnie dostępne i w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na www.carrefour.com oraz na Twitterze (@GroupeCarrefour) i na LinkedInie (Carrefour).

 

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Carrefour w Galerii Ostrowiec

  • 27 kwietnia 2021 at 11:55
    Permalink

    dobrze że nie kolejny dyskont choć szkoda że nie któraś z niemieckich czy angielskich marek

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *