Wkrótce staną u nas olbrzymie nośniki reklamy

Już wkrótce na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego staną trzy nośniki wielkoformatowej reklamy, do tej pory znane tylko z dużych miast.
Za przedsięwzięciem stoi jeden z liderów rynku w tej branży – Cityboard Media.
– Staramy się nieustannie poszerzać sieć naszych nośników, aby docierać do nowych klientów- mówi nam Andrzej Grudziński, pełnomocnik zarządu Cityboard Media. Ostrowiec rozważaliśmy już od jakiegoś czasu i cieszę się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku i niebawem w mieście pojawią się nośniki Cityboard Media. Zależy nam na dotarciu do małych i średnich przedsiębiorców, a tych w Ostrowcu nie brakuje.

Andrzej Grudziński, pełnomocnik zarządu Cityboard Media: -Liczymy, że dzięki dobrej lokalizacji naszych nośników i profesjonalnej obsłudze, firmy z Ostrowca Świętokrzyskiego staną się naszymi klientami.

Zdaniem Andrzeja Grudzińskiego outdoor to doskonałe narzędzie reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.
– Korzystają z niego nie tylko wielkie marki, politycy w czasie wyborów, czy fundacje, ale także przedsiębiorcy, którzy lokalnie chcą zareklamować swój biznes- wyjaśnia. Odpowiednio zaprojektowany plakat i nośnik w dobrej lokalizacji dają gwarancję dużego zasięgu, a co za tym idzie – nowych klientów. Systemowa reklama zewnętrzna porządkuje krajobraz. Jeden nośnik może służyć wielu firmom. Tym samym nie muszą one wieszać swoich reklam na płotach, balkonach, czy też budować prowizorycznych konstrukcji, które szepcą przestrzeń. Jako spółka zapewniamy estetyczne nośniki, oświetlone energooszczędnymi źródłami światła, w jakości premium, które w całej Polsce cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Nośniki wielkoformatowej reklamy staną na os. Pułanki i dwie na os. Ogrody.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *