Koncert goni koncert

„Zmiana Klimatu” z Ostrowieckiego Browaru Kultury na najbliższy weekend zaprasza na dwa koncertowe wydarzenia.
W piątek zagra tam zespół „Nastroje” ( bilety od 25 zł), z kolei w sobotę pojawią się dwa składy „The Hoods” oraz „Devil’s Swing” (wstęp wolny).
W środowe wieczory wraca „Muzyczny bałagan”. I tak, zespół „Nastroje” wraca do „Zmiany Klimatu”, po bardzo dobrze przyjętym pierwszym występie. Teraz zagrają m.in. nowy numer „Tylko mówisz”, który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty LP „Refleksy”. Bilety w przedsprzedaży: 25 PLN, zaś w dniu koncertu 35 PLN są już dostępne w Zmianie Klimatu, w godzinach pracy kawiarni.
Z kolei dzień później, bo w sobotę 12 czerwca br. od godz.19.30 zagrają składy „The Hoods” oraz „Devil’s Swing”. Wstęp wolny.
„The Hoods” to formacja, którą Paweł Kaptur założył ze swoim 9 – letnim synem Janem. Nazwa to angielskojęzyczna forma ich nazwiska. Historia grupy zaczęła się 8 lat temu, gdy 3 – letni Janek otrzymał od rodziców w prezencie gwiazdkowym czerwoną plastikową perkusję, która go zafascynowała do tego stopnia, że dość szybko „instrument” uległ zniszczeniu. Następnie po „The Hoods” zagrają „Devil’s Swing” z fenomenalnym frontmenem Maciejem Duńcem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *