Koncert goni koncert

?Zmiana Klimatu? z Ostrowieckiego Browaru Kultury na najbliższy weekend zaprasza na dwa koncertowe wydarzenia.
W piątek zagra tam zespół ?Nastroje? ( bilety od 25 zł), z kolei w sobotę pojawią się dwa składy ?The Hoods? oraz ?Devil?s Swing? (wstęp wolny).
W środowe wieczory wraca ?Muzyczny bałagan?. I tak, zespół ?Nastroje? wraca do ?Zmiany Klimatu?, po bardzo dobrze przyjętym pierwszym występie. Teraz zagrają m.in. nowy numer ?Tylko mówisz?, który jest zapowiedzią debiutanckiej płyty LP ?Refleksy?. Bilety w przedsprzedaży: 25 PLN, zaś w dniu koncertu 35 PLN są już dostępne w Zmianie Klimatu, w godzinach pracy kawiarni.
Z kolei dzień później, bo w sobotę 12 czerwca br. od godz.19.30 zagrają składy ?The Hoods? oraz ?Devil?s Swing?. Wstęp wolny.
?The Hoods? to formacja, którą Paweł Kaptur założył ze swoim 9 ? letnim synem Janem. Nazwa to angielskojęzyczna forma ich nazwiska. Historia grupy zaczęła się 8 lat temu, gdy 3 ? letni Janek otrzymał od rodziców w prezencie gwiazdkowym czerwoną plastikową perkusję, która go zafascynowała do tego stopnia, że dość szybko ?instrument? uległ zniszczeniu. Następnie po ?The Hoods? zagrają ?Devil?s Swing? z fenomenalnym frontmenem Maciejem Duńcem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *