KSZO mistrzem Polski!

Waterpolowy zespół juniorów KSZO został mistrzem Polski. W turnieju finałowym w Łodzi podopieczni Roberta Serwina i Mariusza Staweckigo nie mieli sobie równych. Wygrali wszystkie spotkania i sięgnęli po złotą koronę.Nasza drużyna w rozgrywkach ligowych nie przegrała od dwóch lat. W turnieju finałowym wygrała wszystkie mecze. Spodziewaliśmy się, że najgroźniejszym rywalem będzie gorzowska Alfa i tak też było. W spotkaniu finałowym nie zabrakło emocji. Nasz zespół po dwóch kwartach przegrywał 8:9, a po trzech 10:11. W ostatniej wystarczyło, że włączył piaty bieg i bez problemów rozstrzygnął spotkanie na swoją korzyść. Dość wspomnieć, że czwartą kwartę wygrał bez trudu 5:2.

W niedzielę nasz zespół najpierw pokonał Arkonię Szczecin 19:10 (5:5, 3:2, 5:0, 6:3), a w decydującym o wszystkim meczu odprawił Alfę Gorzów Wielkopolski 15:13 (5:4, 3:5, 2:2, 5:2), pieczętując tytuł w ostatniej kwarcie meczu.
W pozostałych spotkaniach niedzielnych padły następujące rezultaty: UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – WTS Polonia Bytom 12:9 (5:2, 1:1, 3:2, 3:4), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – Alfa Gorzów Wlkp. 10:27 (4:9, 4:6, 1:7, 1:5), UKS Syrena Pałac Młodzieży Warszawa – Arkonia Szczecin 18:10 (4:2, 7:5, 2:2, 5:1), UKS Neptun Uniwersytet Łódzki – WTS Polonia Bytom 19:12 (4:2, 3:3, 6:3, 6:4).

6. Arkonia Szczecin 0:15 60:96

W turnieju finałowym nasz zespół zagrał w składzie (w nawiasie liczba zdobytych bramek): Skaliński (1), Szwagierczak ? Krakowiak (20), Staniszewski (21), Nadbrzuchowski (10), Walesic (4), Woźniak (7), Nochelski (3), Idzikowski (1), Ostrowski (2), Skit, Tokarski, Rasiński, Żelazowski. Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki.