5 lipca rusza piłkarski turniej na Orliku

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza mieszkańców miasta i okolic do udziału w XI Wakacyjnym Turnieju Piłki Nożnej Dzikich Drużyn o Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, który w dniach od 5 do 16 lipca zaplanowany został na boisku Orlik Ogrody.
Turniejowa rywalizacja odbywać się będzie w czterech kategoriach wiekowych. Organizator zaproponował rozgrywki w czterech kategoriach wiekowych: Orlik (2011 i młodsi), Młodzik (2010- 2008), Junior (2007-2005) i Senior (2004 i starsi). W przypadku mniejszej ilości zgłoszonych zespołów możliwe będzie łączenie grup. Zespoły grać będą w składach sześcioosobowych – pięciu graczy w polu plus bramkarz, natomiast kadra drużyny może składać się z maksymalnie 10 zawodników. W związku z wciąż obowiązującym zagrożeniem epidemicznym podczas turnieju będą musiały zostać zachowane szczególne warunki. Na Orliku w jednym czasie będą mogły przebywać wyłącznie drużyny grające bieżący mecz oraz dwie drużyny, które przygotowywać się będą do następnego meczu (rozgrzewka na boisku wielofunkcyjnym).
Zgłoszenia należy składać w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Świętokrzyska 11 (pokój 2.39), na Orliku Ogrody lub pocztą elektroniczną na adres zawody@mosir.ostrowiec.pl – do dnia 2 lipca 2021r. (do godziny 10), – najpóźniej do rozpoczęcia spotkania organizacyjnego, które zaplanowane zostało na 2 lipca o godzinie 14 na terenie Orlika Ogrody (obecność przedstawicieli drużyn obowiązkowa).
Dla najlepszych drużyn oraz strzelców w każdej kategorii wiekowej przewidziano nagrody. Udział w turnieju jest bezpłatny. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *