„Wakacje z futbolem”

Akcja „Wakacje z futbolem” rozpocznie się 1 lipca 2021r. i będzie trwać do 30 sierpnia. Zajęcia treningowe w wymiarze 1,5 godz. zegarowej (jedna jednostka treningowa) będą się odbywać trzy razy w tygodniu tj. poniedziałek, środa, piątek w godz. 10-11.30 na boisku bocznym Stadionu KSZO w Ostrowcu Św. ul. Świętokrzyska 11.Adresatami zadania są chłopcy i dziewczęta urodzeni w latach 2008, 2009, 2010, 2011,2012 i młodsi, mieszkańcy Gminy Ostrowiec Św.
Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców. Zajęcia będą bezpłatne. W ramach treningów przewidujemy różnorodne formy zabaw ruchowych z piłką nożną, konkursy np. rzutów karnych, żonglerki głowa, nogą itp., a także turnieje piłkarskie w których wezmą udział drużyny stworzone z uczestników akcji. Uczestnicy będą ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków. W ramach zajęć przewidujemy również warsztaty profilaktyczne z uczestnikami zajęć, których tematyką będzie przeciwdziałanie patologiom społecznym, a także promocja zdrowego trybu życia wolnego od różnego rodzaju niebezpiecznych używek. Warsztaty profilaktyczne będą prowadzić pracownicy Agencji Rozwoju Lokalnego, którzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu akcji.
Zajęcia finansowane z budżetu Gminy Ostrowiec Świętokrzyski w ramach dotacji celowej udzielonej w 2021 na zadanie pn. „Wakacje z futbolem 2021”. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *