GVM Carint realizuje program Profilaktyka 40 Plus

Centrum Medyczne GVM Carint ?Serce i Zdrowie? w Ostrowcu Świętokrzyskim realizuje Program PROFILAKTYKA 40 PLUS skierowany do osób w wieku 40-64 lata. Każdy Pacjent, który uzyska e-skierowanie na badania profilaktyczne będzie mógł je zrealizować w ostrowieckim Centrum Medycznym Carint umawiając się na wizytę poprzez Rejestrację: 662 002 091.

Aby wziąć udział w Programie należy wypełnić ankietę i uzyskać e-skierowanie na odpowiednie dla siebie badania. E-skierowanie na badania jest generowane w ciągu 2 dni roboczych od wypełnienia ankiety. Po jego otrzymaniu zapraszamy do kontaktu z Rejestracją Centrum Medycznego GVM Carint w Ostrowcu (662 002 091). Świadczenia opieki zdrowotnej będą udzielane na podstawie e-skierowania wystawionego przez system.
Ankieta znajduje się w Internetowym Koncie Pacjenta, ale można ją także wypełnić poprzez kontakt z infolinią (22) 735 39 53. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące uzyskania e-skierowania znajdują się na stronie internetowej www.pacjent.gov.pl.

Ścieżka realizacji E-SKIEROWANIA i Programu PROFILAKTYKA 40 PLUS

Ankieta PROFILAKTYKI 40 PLUS dla osób w wieku 40-64 lat zawiera pytania dotyczące:
? masy ciała, wzrostu, obwodu w pasie
? ryzyka chorób układu krwionośnego
? aktywności fizycznej
? sposobu odżywania się
? picia alkoholu
? palenia lub innych form używania tytoniu i nikotyny
? ryzyka chorób onkologicznych

Ankieta pozwala zebrać informacje dotyczące stanu zdrowia Pacjenta, na podstawie których dobrany zostaje dla Pacjenta indywidualny, optymalny koszyk badań laboratoryjnych. Pełen zakres badań prezentujemy poniżej.

Ankieta ma kilka wariantów udzielania informacji o stanie zdrowia ? wybór z listy jednej odpowiedzi lub zaznaczenie wielu odpowiedzi np. należy wymienić przebyte choroby. Warto mieć pod ręką ostatnie wyniki badań. Niektóre odpowiedzi prowadzą do dodatkowych, doprecyzowujących, pytań. Jeżeli nie zna się odpowiedzi na jakieś pytanie, można je pominąć. Jednak udzielenie jak najpełniejszych odpowiedzi pozwoli na dokładniejszą ocenę czynników ryzyka i dopasowanie badań laboratoryjnych. Po udzieleniu odpowiedzi na pytania z tematycznej grupy Pacjent otrzymuje krótkie podsumowanie. Ankieta dla osób powyżej 65 roku życia jest krótsza, a Pacjent wybiera między odpowiedziami ?tak? lub nie?.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *