Geopolityka i Geostrategia w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości „Studiami z przyszłością”

W VI edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z przyszłością” kierunek studiów podyplomowych WSBiP „Geopolityka i Geostrategia” otrzymał certyfikat jakości „Studia z Przyszłością”.
Prestiżowe wyróżnienia przyznawane są na podstawie opinii Komisji Eksperckiej, reprezentującej Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz środowiska akademickie i gospodarcze.
Certyfikat „Studia z przyszłością” to potwierdzenie wysokiej jakości kształcenia, nowoczesności programu studiów i zgodności z potrzebami rynku pracy. Komisja Ekspertów nagradza kierunki i specjalności właściwie dostosowane do oczekiwań interesariuszy zewnętrznych uczelni.
Uroczysta Gala Finałowa VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością” odbyła się w prestiżowym Hotelu Bellotto w Warszawie. Nagrodę w imieniu Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim odebrał Kierownik Katedry Bezpieczeństwa Narodowego WSBiP, gen. broni w stanie spoczynku, dr inż. Anatol Wojtan.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *