W najbliższą niedzielę poznamy Miss i Mistera Województwa Świętokrzyskiego

W tegorocznej edycji konkursu, na który składają się wybory Miss i Mistera Województwa Świętokrzyskiego oraz Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego, uczestniczy 28 finalistek z regionu: 14 dorosłych w wieku 18-27 lat i 14 nastolatek w wieku od 15 do 18 lat, a także 9 misterów w wieku od 17 do 27 lat.Jak zapowiada Zbigniew Lisowski, organizator konkursu, uczestniczkom poza urodą nie brakuje licznych talentów i pasji.
– Są tancerki, wokalistki, niektóre grają w piłkę nożną, siatkówkę, ćwiczą boks. Jedna z fi nalistek ma nawet zdolności artystyczne -wylicza. Podczas niedzielnej gali, 18 lipca o godz. 18 w Kieleckim Centrum Kultury zaprezentuje się również mająca wspaniały talent 1 wicemiss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2019 Karolina Pękalska, która wystąpi z zespołem muzycznym “Intertwine” oraz młoda zdolna Aniela Wybraniec zagra na pianinie Fryderyka Chopina, J.S Bacha oraz Paderewskiego. Wydarzenie uświetni także Studio Tańca i Ruchu Scenicznego MIMESIS. Co więcej, dzień przed finałem, czyli w sobotę, 17 lipca o godzinie 16 wszystkie finalistki i finalistów zobaczymy na Pokazie Mody Kieleckich Projektantów w ramach Off Fashion w Galerii Echo w Kielcach. Większość finalistek i finalistów wystąpi także w uroczystym finale i Off Fasion 24 lipca – mówi Zbigniew Lisowski.
Do godz. 22, soboty 17 lipca br. trwa głosowanie sms-owe, które pozwoli wyłonić „Miss i Mistera Internetu” 2021: https://miss.kie.pl/glosowanie-sms-2021

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *