Ostrowczanka Anna Bellon wraca z nową książką ?California Boy?

Pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego, Anna Bellon, autorka bestsellera ?Uratuj mnie?, wraca z nową książką, pt. ?California Boy?.
Lato to doskonały czas na historie o miłości. Zwłaszcza takie, które burzą krew w żyłach, budzą skrajne emocje i zniewalają. ?Szósty Zmysł?, to nazwa, która zobowiązuje. To właśnie wydawnictwo, wspólnie z uwielbianą przez tysiące czytelniczek autorką, oddaje w ich ręce istny literacki ogień. Boski ?California Boy? pojawia się, by rozkochać nie tylko główną bohaterkę książki, ale też kobietyw całej Polsce.

Anna Bellon, ?California Boy?, Wydawnictwo Szósty Zmysł, Słupsk 2021

Danny od zawsze miał tylko jeden cel:dostać się do NHL. Kiedy przeprowadza się do zimnej Minnesoty, by zostać napastnikiem Lwów, chce dać z siebie wszystko i skupić się na hokeju. Plany jednak biorą w łeb, gdy na jego drodze staje Lizzy, aspirująca malarka.
Lizzy od lat ucieka przed swoją przeszłością. Nowy obraz na zamówienie budzi wspomnienia, które dawno już pogrzebała. Rodziny się nie wybiera, ateraz Lizzy ma więcej do stracenia, niż kiedykolwiek wcześniej. Tym razem na szali stoi nie tylko jej przyszłość, ale także Danny?ego. Wspólnie mogą wygrać to starcie, jeśli tylko będą grać w jednej drużynie. Ta miłość może być najlepszym, co im się przytrafiło. Lub najgorszym.

Pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego, Anna Bellon, zadebiutowała w 2016 roku powieścią ?Uratuj mnie?, pierwszą częścią serii The Last Regret, która wcześniej cieszyła się dużą popularnością na platformie Wattpad. Dotychczas wydała pięć powieści. Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji i jeśli nocami nie pisze, ogląda mecze NHL. Od kilku lat mieszka w Warszawie.

fot. Kama Bork, strona autorska Anna Bellon

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *