Premiery w Kinie „Etiuda”

Od najbliższego piątku na ekranie ?Etiudy?, mieszczącej się obecnie w Ostrowieckim Browarze Kultury, zobaczymy dwie premiery.

?Wyrolowani?

Zakręcona animowana komedia twórców kultowego serialu ?Simpsonowie? oraz filmu ?Simpsonowie. Wersja kinowa?.


Ola i Olo od zawsze mają w życiu pod górkę i pod ?dziurkę. Co z tego, że należą do uroczego gatunku Flumaków, którym zachwycił się sam Karol Darwin, skoro jest to gatunek na wylot zagrożony. Flumaki to takie okrągłe istoty z prześwitem w środku, co upodabnia je bardzo do donatów. Są zresztą nie mniej słodkie. Niestety los rzadko uśmiecha się do Oli i Ola, którzy nawet przez własnych ziomali uważani są za nieogarniętych i fajtłapowatych. Ale fortuna kołem się toczy! Tuż przed katastrofą, która na zawsze ma zmieść z powierzchni Ziemi całe plemię Flumaków, Ola i Olo wyruszają w podróż w czasie, dzięki której być może uda im się odwrócić bieg historii. Przyszłość, do której trafią, okaże się jeszcze bardziej zakręcona niż ich ojczysty rok 1885, ale powrót do przeszłości to na razie mission impossible. W towarzystwie nieletniego dinozaura, szczeniaka Czarusia i kilku innych oryginałów, Ola i Olo muszą rzucić się w wir przygody, by odnaleźć zaginionego naukowca, który podobno wie jak to wszystko odkręcić.
?Extinct?, reżyseria: David Silverman, Raymond S. Persi, animowany, USA/
Kanada/ Chiny, dystrybucja: Monolith

?Free Guy?

Guy to przeciętny urzędnik bankowy, który zupełnie przez przypadek odkrywa, że jest drugoplanowym graczem w otwartej grze wideo. W rzeczywistości pozbawionej ograniczeń postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, ocalić swój świat i zostać bohaterem według własnego scenariusza!

W komedii Free Guy występują: Ryan Reynolds, Jodie Comer, Joe Keery, Lil Rel Howery, Utkarsh Ambudkar i Taika Waititi. Film wyreżyserował Shawn Levy na podstawie opowiadania Matta Liebermana i scenariusza autorstwa Liebermana oraz Zaka Penna. Film wyprodukowali: Ryan Reynolds, Shawn Levy, Greg Berlanti, Sarah Schechter i Adam Kolbrenner. Mary McLaglen, Josh McLaglen, George Dewey, Dan Levine oraz Michael Riley McGrath, którzy podjęli się roli producentów wykonawczych.
Reżyseria: Shawn Levy, obsada: Taika Waititi, Ryan Reynolds, Jodie Comer, akcja/ komedia, prod. USA/ Kanada/ Japonia, dystrybucja: Disney

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.