Prawoskrzydłowy na testach. Szczypiorniści KSZO wrócili do treningów

Piłkarze ręczni KSZO wrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Mają dokładnie zaplanowany harmonogram przygotowań, a na testach pojawił się prawoskrzydłowy?

Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego, w dniach od 20 do i 21 sierpnia wystartują w turnieju w Końskich. 28 sierpnia wezmą natomiast udział w Zwoleniu w Memoriale Grzegorza Markiewicza. Zmierzą się w nim z takimi drużynami, jak Orlęta Zwoleń, Azoty II Puławy, SPR Przemyśl lub AZS UW Warszawa. 4 września nasza drużyna wybierze się na turniej do Sosnowca, w którym rywalami  będą ekipy Śląska Wrocław i Zagłębie Sosnowiec. Z kolei na 11 września zaplanowano turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim, w którym zagrają zespoły Orląt Zwoleń, Padwy Zamość, AZS AWF Biała Podlaska.

Jak się dowiadujemy, między turniejami nasz zespół rozgrywać będzie spotkania sparingowe, o których będzie regularnie informować.

Przypomnijmy, że w rozgrywkach grupy D inauguracyjny mecz w I lidze regionalnej KSZO zagra siebie 18 września, a rywalem będzie ekipa AZS UJ Kielce.

Latem doszło do ruchów kadrowych w ostrowieckim zespole. I tak, nowym piłkarzem ręcznym KSZO został 34-letni rozgrywający Sebastian Iskra. To mierzący 191 cm wzrostu wychowanek Zorzy Bogoria, były gracz VIVE Kielce, KSSPR Końskie, a od 2014 roku Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.

Drużyna utrzymała trzon zespołu z poprzedniego sezonu. Kontrakty z naszym klubem przedłużyli bowiem: kapitan zespołu Maciej Jeżyna, Wiktor Jędrzejewski, Adrian Wojkowski, Michał Piątkowski, Bartosz Kogutowski, Maciej Cukierski i Kasper Kijewski.

Natomiast z drużyny ubył Sebastian Włoskiewicz, który przeniósł się do superligowego Chrobrego Głogów. Z drużyną pożegnali się także byli reprezentanci Polski, Grzegorz Tkaczyk i Piotr Grabarczyk, a ostatnio także Paweł Kowalczyk, który po okresie gry w Radomiu i Ostrowcu wraca do swojego macierzystego klubu, KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.