Siatkarki KSZO SMS na obozie w Puławach

Drugoligowe siatkarki KSZO SMS wyjechały w niedzielę na obóz szkoleniowy do Puław, który potrwa do18 sierpnia.

Z naszych zespołów ligowych siatkarki mają najwięcej czasu na przygotowania do nowego sezonu. Inauguracja w naszej, IV grupie rozgrywek nastąpi dopiero 2 października. Wtedy to podopieczne trenera Piotra Brodawki udadzą się do Starego Sącza na mecz z tamtejszym Popradem. Pierwszy mecz przed ostrowiecką widownią rozegrają dopiero 9 października z MKS SAN Pajda II Jarosław.

Siatkarki poznały także pierwsze rywalki w rozgrywkach Pucharu Polski. W ich I rundzie, dokładnie 27 października, spotkają się z zespołem MKS Imielno. Jeśli poradzą sobie z tą drużyną, to w II rundzie zagrają z pierwszoligowym klubem z Sosnowca, Asotrą Płomień.

Obecnie trener Piotr Brodawka do gry na przyjęciu ma do dyspozycji Aleksandrę Mnich, Barbarę Romanowską, Kaję Klepacz, Karolinę Nowaczek, w ataku Oliwię Błaszczyk i Aleksandrę Ścibisz, na libero Wiktorię Rdzanek i Patrycję Kowalik, na środku ataku Martynę Żurawską, Emilię Piotrowską i Amelię Kos, a na rozegraniu Karolinę Stefańską i Natalię Imiełowską. Trwa poszukiwanie podstawowej rozgrywającej.

W tej hali trenuje na co dzień ekipa KSZO SMS
Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *