Maciej Nowak wicemistrzem Polski!

Maciej Nowak został wicemistrzem Polski w kategorii +45. To największy sukces w historii ostrowieckiego tenisa. Zawodnik O.S.T. Winner swój udział w 39 Narodowych Mistrzostwach Polski rozpoczął od wygranej 6/4 6/2 z Arturem Głowaczem (warmińsko-mazurskie). W półfi nale wrocławskiego turnieju Maciek po zaciętym dreszczowcu pokonał Grzegorza Szczotkę (niezrzeszony) 6/7 6/4 10/6. Niestety, w finale ostrowczanin uległ Beniaminowi Budziakowi ( woj. śląskie) 0/6 0/6. Warto dodać, że rywal Nowaka to były mistrz świata kat+35 oraz wielokrotny mistrz Polski w singlu i deblu. Wicemistrzostwo Polski to historyczne wydarzenie dla fanów białego sportu z Ostrowca i wspaniała promocja tej pięknej dyscypliny.