Najlepsi na Piłkarskim Turnieju Ogrody 2021 odebrali nagrody. Renault megane coupe dla Franciszka Lipki

W niedzielę zakończył się Turniej Piłkarski Ogrody. Wzięło w nim udział 52 drużyny i 587 uczestników.
W najmłodszym roczniku 2015 triumfowała ekipa Ostrowieckich Minionków przed Świętokrzyskimi Puchatkami i Kadetem. Królem strzelców został Mateusz Snopek z Ostrowieckich Minionków, najlepszymi piłkarzami Natalia Urban (Ostrowieckie Minionki) i Aleksander Jaworski (Świętokrzyskie Puchatki).
W roczniku 2014 najlepsza okazała się drużyna Galaktyczny Team Krajana I przed Galaktycznym Teamem Krajana II. Najskuteczniejszym piłkarzem został Aleksander Gumuła, a najlepszymi graczami wybrano Bartłomieja Mroczka i Michalinę Kanarską.
W roczniku 2013 zwyciężyli Ostropiłkarze przed Hakerami Piłki, Kadetem, Canarinhos Bodzechówi Jesteśmy Górą. Najwięcej goli strzelił Marcel Małaczek (Ostropiłkarze), a najlepszymi zawodnikami zostali Kacper Przepiórka (Hakerzy Piłki) i bramkarz Mateusz Starzomski (Kadet).
W roczniku 2012 najlepsi okazali się Jastrzębie, którzy wyprzedzili Białe Orły oraz zespoły I Nie Ma Mocni z Blokowisk i Scyzoryki z Nad Rzeki. Królem strzelców w tej grupie wiekowej został Mikołaj Żelazowski (Jastrzębie), najlepszym piłkarzem został Wojciech Gurski (Białe Orły), a najlepszym bramkarzem Kacper Walerys (Jastrzębie).
W roczniku 2011 najlepszą drużyną okazała się ekipa AGK Czarni przed AGK Żółci, AGK Pomarańczowi i GOKiS Waśniów. Królem strzelców został Kacper Dwojak (AGK Czarni), najlepszym piłkarzem Mateusz Kubik (AGK Żółci), a najlepszym bramkarzem Dominik Snop (AGK Czarni).
W roczniku 2010 triumfował Kadet przed Dr Green Team, Kampos Team, Kadetem I i Kadetem III. Najwięcej bramek w tej grupie zdobył Filip Pietrzykowski (Kadet). Najlepszym piłkarzem został Kacper Faliszewski (Dr Green Team), a bramkarzem Hubert Wrona (Kampos Team).
W roczniku 2009 kolejność była następująca: 1.Premier League Ostrowiec; 2.Bundesliga Ostrowiec; 3.La Liga Ostrowiec. Królem strzelców okazał się Dawid Król (Bundesliga), najlepszym zawodnikiem Jan Lenart (La Liga), a najlepszym bramkarzem Wiktor Saracen (Premier League).
W roczniku 2007-2008 rywalizację wygrali Pomarańczowo – Czarni 2008 przed Czarno ? Pomarańczowymi 2007.
W grupie dziewcząt Wonder Women Pomarańczowe wyprzedziły Harley Quinn Czarne.
W grupie Open 35+ rywalizację wygrał Scorpion przed Watahą i Góralem Janik. Królem strzelców został Andrzej Iwoła (Scorpion). Najlepszym piłkarzem wybrano Grzegorza Grzegorskiego (Góral Janik), a najlepszym bramkarzem został Michał Kaczor (Wataha).
W grupie Open wygrała ekipa Drogowca SS Specjal, która wyprzedziła drużynę Nie Fisiujcie Ludzie, OSK Smile i Spalone Talenty Marka Krajewskiego/City Taxi. Najwięcej bramek strzelił Franciszek Lipka (OSK Smile). Najlepszym piłkarzem okrzyknięto Damiana Nogaja (Nie Fisiujcie Ludzie), a najlepszym bramkarzem Karola Kielocha (Drogowiec).
Król strzelców w kategorii open, a więc Franciszek Lipka, wyjechał z Ogrodów prawdziwym samochodem, a mianowicie sportowym renault coupe. Natomiast bramkarz turnieju ? Karol Kieloch otrzymał niezwykłą nagrodę, a mianowicie od mistrzów stylu i doradców wizerunku firmy Villaro niecodzienną stylizację w wykonaniu Salonu Mody Villaro. Z kolei najlepszy piłkarz turnieju ?Damian Nogaj w nagrodę otrzymał myjkę ciśnieniową. 

Print Friendly, PDF & Email

3 thoughts on “Najlepsi na Piłkarskim Turnieju Ogrody 2021 odebrali nagrody. Renault megane coupe dla Franciszka Lipki

 • 30 sierpnia 2021 at 07:27
  Permalink

  Ta nagroda to chyba żart? Dwudziestoletni samochód, którego wartość za pewne przekracza konieczne w nim inwestycje, w tym wszelkie opłaty. Na miejscu tego chłopca zdecydowanie bym za nią podziękowała. Nie można robić nagrody z takiego kłopotu. Przecież to szrot. Za pewne chłopak również o wiele bardziej ucieszyłby się z równowartości pieniężnej.

  Reply
  • 31 sierpnia 2021 at 17:07
   Permalink

   To bardzo fajny samochód, z potencjałem na youngtimera. Mam nadzieję, że trafił w ręce osoby, która będzie potrafiła odpowiednio o niego zadbać.

   Reply
  • 31 sierpnia 2021 at 20:46
   Permalink

   Żart dla kogoś kto się nie zna. Widać, że auto jest w bardzo dobrym stanie. Ciekawy youngtimer bo już takich prawie nie ma. Brać. Dziękować. Utrzymywać jak najlepiej.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *