Rafał Wójcik nowym trenerem piłkarzy KSZO

Jak się dowiedzieliśmy, w KSZO nastąpiła zmiana trenera trzeciligowej jedewnastki. Przemysława Cecherza na fotelu trenera zastąpi Rafał Wójcik.

Rafał Wójcik, to były nasz piłkarz. Występował także w Wiśle Kraków, Pogoni Staszów, Koronie Kielce.
Jako szkoleniowiec pracował w Stali Mielec, Nadwiślanie Góra, Stali Stalowa Wola, Bytovii Bytów, a ostatnio w Wiśle Sandomierz.  

Print Friendly, PDF & Email

6 thoughts on “Rafał Wójcik nowym trenerem piłkarzy KSZO

 • 31/08/2021 at 15:11
  Permalink

  Nie wierzę, patrzę na to wszystko i dosłownie nie wierzę. Co tu się wyprawia ludzie co wy robicie? Przecież to jak zarządzany jest ten klub to wstyd i upokorzenie dla 90 lat tradycji. Panowie prezesi to na targowicę straganem zarządzać a nie marka o nazwie KSZO, wy macie pojęcie jak powinno się sterować tym statkiem? Ile razy można popełniać te same błędy Ile???? Po co ten Wójcik tu jest!? Żeby znowu dojechać do zimy na 13 miejscu i kolejna zmiana? Pan Kapsa wielkie nazwisko manager… Ciekawe czy w zimie powróci Tadziu Krawiec? Patrzę i nie wierzę jak upada ten klub od tyłu lat. Dosłownie cyrkowa karuzela

  Reply
 • 31/08/2021 at 19:39
  Permalink

  Zwolnienie trenera po pięciu kolejkach świadczy o braku jakichkolwiek kompetencji tego zarządu . Kto sprowadzał tych zawodników – pan menager Kapsa więc to chyba on jest do zwolnienia. Ludzie co wy robicie !!!

  Reply
 • 31/08/2021 at 22:22
  Permalink

  chory zarzad !!!!!!!! bardzo chory!!!!!!
  Wy sie nadajecie ale do tarcia chrzanu.

  Reply
 • 01/09/2021 at 10:07
  Permalink

  dziękuję za wnikliwe i trafne komentarze, ale beton zarządu to zrozumie? zapewne NIE Kapsa i podobni z zarządu i klubu. Tam nic nie funkcjonuje, za ten bałagan nic nie mają sobie do zarzucenia. Smutne jest jak niekompetencja jest domeną pracy tego zasłużonego klubu.
  A jakie są wynagrodzenia zarządu za tą „ciężką pracę” ?

  Reply
 • 01/09/2021 at 16:12
  Permalink

  Tak tylko dla ścisłości z całym szacunkiem oczywiście dla zasług Pana Wójcika wobec KSZO lecz, Wisła Sandomierz 24 zwycięstwa 20 remisów 24 porażki. Górnik Łęczna 5/4/5. Stal Stalowa Wola 6/10/12, poprzedni trener statystycznie nie wygląda wcale lepiej. Statystycznie najlepszy był T. Krawiec i to on miał zawsze bilans na plus nie tylko u nas. Lecz nowy zarząd na starcie dał przysłowiowej… Plamy.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *