Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo

W dniu 25 września 2021 r. Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim orzekł o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy 35-latka podejrzanego o dokonanie zabójstwa. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w jednym z ostrowieckich osiedli.

-W dniu 21 września br., ok. godz. 14.40, dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie ?poinformował nadkomisarz Kamil Tokarski, oficer prasowy KWP w Kielcach. Z przekazanych informacji wynikało, że ma on znajdować się na klatce schodowej bloku wielorodzinnego. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz ratownicy medyczni. Niestety życia 41-latka nie udało się uratować. Wstępne obrażenia wskazywały na to, że do śmierci ostrowczanina mógł ktoś się przyczynić. Dlatego też stróże prawa niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania osoby mającej związek ze śmiercią mężczyzny. Wykonane czynności doprowadziły do zatrzymanie 35-letniego mężczyzny i 32-letniej kobiety. Po zebraniu materiału dowodowego przez ostrowieckich śledczych zarzut zabójstwa usłyszał mężczyzna. Dziś Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na wniosek prokuratora zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu 35-latka na okres 3 miesięcy.

Popełnione przez ostrowczanina przestępstwo zagrożone jest karą 25 lat wiezienia, a nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *