Mocne otwarcie sezonu siatkarek KSZO SMS

II liga siatkówki kobiet. Grupa IV. *MUKS Poprad Stary Sącz – KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (15:25, 25:23, 19:25, 12:25).

KSZO SMS: Mich, Romanowska, Klepacz, Stefańska, Błaszczyk, Jakus, Ścibisz, Rdzanek (l), Kowalik (l), Żurawska, Kos, Imiełowska. Trener: Piotr Brodawka.

Na inaugurację sezonu siatkarki KSZO SMS postarały się o miłą niespodziankę i pokonały na wyjeździe trzecią drużynę ubiegłorocznych rozgrywek. To cenna wygrana, która z pewnością pozwoli naszemu, młodemu zespołowi nabrać wiary we własne możliwości i rozbudzi jeszcze większe chęci do gry w tym sezonie w górnej części tabeli.

W sobotę na parkiecie w Starym Sączu widać było gołym okiem, że dla obu drużyn to dopiero przysłowiowe pierwsze koty za płoty, bo popełniały jeszcze błędy, ale nie podlegało żadnej dyskusji, która z nich jest lepsza. W wygranych setach podopieczne trenera Piotra Brodawki dominowały na parkiecie, będąc lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Zaprezentowały zespołową i zdyscyplinowaną taktycznie grę. Na dobrą sprawę, gdyby nie dość szczęśliwe rozwiązania rywalek w końcówce II seta, to nasz zespół powinien wygrać to inaugurujące sezon spotkanie ?do zera?? I tak jednak udało się zgarnąć komplet punktów, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi spotkaniami. Najbliższe z nich KSZO SMS rozegra w najbliższą sobotę z rezerwami San – Pajdy Jarosław.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *