Przegrana końcówka z liderem

I liga piłki ręcznej. Grupa IV. *SMS ZPRP I Kielce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 36:34 (16:18).

SMS: Poźniak, Jastrzębski ? Siekierka 1, Będzikowski 4, Makuła 1, Wiaderny 5, Świt 3, Antolak 5, Rożnowski 1, Kacprzyński 1, Wawrzyniak 10, Majchrzak 1, Jarosz 1, Stempin 3, Kotliński, Grzybowski. Trener: Zygmunt Kamys.

Kary: 2 min. Karne: 8/8.

KSZO: Piatkowski, Kijewski ? Falasa 1, Iskra 8, Jeżyna 2, Ćwięka 8, Kogutowicz 2, Jędrzejewski 3, Wojkowski 5 oraz Chmielewski 4, Cukierski, Lazarowicz 4, Grabowski, Granat, Jagiełło. Trener: Tomasz Radowiecki.

Kary: 12 min. Karne: 5/2.

Sędziowali: Michał Szpinda (Zamość) i Przemysław Chojnacki (Ryki). Widzów: 100.

W poprzednim meczu w Sandomierzu nasi szczypiorniści od 1 aż do 50 min. przegrywali nawet różnicą pięciu bramek. Wygrali dzięki nerwowej, ale skutecznej końcówce. W sobotnim spotkaniu w Kielcach z liderującą rozgrywkom młodzieżą tym razem wygrywali, ale od 50 min. zabrakło im skuteczności i niezbędnej pary w grze. Przegrali i spadli z 2 na 4 pozycję w tabeli.

Teraz w rozgrywkach nastąpi dwutygodniowa, po której  szczypiorniści  KSZO wyjadą na mecz z Grunwaldem do Rudy Śląskiej. My nie będziemy mieli przerwy i w kolejnym naszym numerze też przygotowujemy materiał o naszych piłkarzach ręcznych. 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *