Piotr Węglewicz sekretarzem Komitetu Technicznego Piłki Wodnej na lata 2021-2024

Odbyły się wybory Komitetu Technicznego Piłki Wodnej na lata 2021-2024.

Przewodniczącym został Ignacy Stępiński, wiceprzewodniczącym ds. organizacyjnych Dominik Sznajder, wiceprzewodniczącym ds. marketingu Jacek Rutkowski, a sekretarzem ostrowczanin Piotr Węglewicz, na co dzień dyrektor MOSiR, wiceprezes KSZO ds. pływania i piłki wodnej.

Funkcje członków komitetu spełniać będą: Krzysztof  Bednarek, Radosław Koryzna, Łukasz Król, Tomasz Różycki i Sebastian Żabski.

Tymczasem przygotowujący się do startów w waterpolowej ekstraklasie zawodnicy KSZO rozegrali na Termach Maltańskich w Poznaniu turniej Box Logistics Malta Waterpolo Cup 2021. W turnieju zwyciężyła słowacka ekipa KVP Novaky, która wyprzedziła gospodarzy – Waterpolo Poznań, nasz KSZO i UKS Neptun Łódź. Oto wyniki turnieju:

*KVP NOVAKY- KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 29-7

*BOX LOGISTICS WATERPOLO POZNAŃ – UKS NEPTUN ŁÓDŹ 19-7

*KVP NOVAKY- UKS NEPTUN ŁÓDŹ 21-1

*BOX LOGISTICS WATERPOLO POZNAŃ – KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 16-13

*KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – UKS NEPTUN ŁÓDŹ 17-11

*BOX LOGISTICS WATERPOLO POZNAŃ – KVP NOVAKY 22-6

Jak już informowaliśmy, w waterpolowym KSZO będą występowali dwaj Serbowie: 21-letni Wiktor Mesaros, leworęczny prawoskrzydłowy oraz Władimir Korovliev, 26-letni center. Obaj jeszcze nie grali w Poznaniu. KSZO zasilą także dwaj byli gracze ŁSTW Łódź, którzy zgłosili akces gry w naszym klubie. To 21-letni półskrzydłowy Olgierd Skrzypiński oraz 24-letni prawoskrzydłowy Maciej Gabryszewski, którzy w Poznaniu już zagrali w naszej ekipie. 

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *